MÖBLER / Bord / Matbord 10201405

nr 1020 1405

Matbord

1950-tal, Perstorpsskiva, längd: 90 + 2x29, djup: 69 cm, höjd: 71 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 februari 2016
kl 19:46:51

22/2 15:41:58 1      Vinnande bud