MÖBLER / Bord / Matbord 10201405
nr 1020 1405
Matbord
1950-tal, Perstorpsskiva, längd: 90 + 2x29, djup: 69 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:46:51
22/2 15:41:58